logo

ویدیوهای آموزشی آکادمی هارد ایران

در ذیل ویدیوهای سود مندی در رابطه با هارد مشاهده خواهید کرد:

قسمت های مختلف هارد دیسک و نحوه ذخیره سازی اطلاعات

هنگ کردن هارد

هنگ کردن هارد دیسک

حتما برایتان پیش آمده است که سیستم یا لپ تاپ شما بصورت کاملا اتفاقی هنگ کند ، در این حالت شما به فکر چاره کار خواهید بود و بعد از تست قطعات کامپیوتر یا لپ تاپتان متوجه می شوید که مشکل از هارد دیسک لپ تاپ یا هارد اکسترنال شما است. در بعضی از مواقع به محض وصل کردن و اتصال هارد اکسترنال سیستم یا لپ تاپ شما هنگ می کند و به محض اینکه هارد را جدا می کنید مشکل سیستم تان حل می شود و سیستم یا لپ تاپ شما از هنگی در آمده و به صورت نرمال کار می کند.هنگ کردن هارد

اگر هارد دیسک اینترنال یا اکسترنال شما دچار هر نوع مشکلی شده باشد در اکثر مواقع با این پدیده رو به رو می شوید ، در مورد هارد های اکسترنال که محض اتصال این مشکل ظاهر می شود و در هارد های اینترنال در زمان کار کردن با سیستم یا استفاده از درایو مشخصی دچار هنگی سیستم شما می شود .

هنگ کردن هارد اکسترنال Western Digital

 

اینکه اول در مورد مشکل هنگ کردن هارد اکسترنال WD می خواهیم توضیح بدهیم این است که این مشکل بیشتر در این هارد دیسک ها پیش می آید و باعث نگرانی هایی می شود. از مشکلات اساسی هارد های اکسترنال WD می توان به هنگ کردن و کندی شدید هارد WD اشاره کرد. اکثر کاربران و مشتریان اعلام می کنند که ” هارد خیلی نرمال کار می کرد و ما در حال کپی کردن یا اجرا کردن بعضی از فایل ها بودیم که ناگهان هارد شدیدا کند شد و سیستم هنگ کرد بعد از اینکه دوباره به سیستم وصل کردیم هارد شناسایی نشد یا اینکه بصورت خیلی کند کار می کرد و هرگونه کپی بردای غیر ممکن شده بود.

مشکلات مربوط به هارد اکسترنال

 

1– هنگ کردن سیستم یا لپ تاپ به محض اتصال

2- اطلاعات قابل رویت است اما هنگام کپی به شدت کند است

3- هارد اکسترنال ، شناسایی نمی شود

4- عدم دسترسی به اطلاعات هارد اکسترنال

5- به محض اتصال هارد شروع به تق تق کردن و صدای غیر عادی می کند

در مواجه با این مشکل می توانیم بگوییم که بهترین کار این است که از اتصال مجدد به سیستم یا لپ تاپ جدا خودداری کنید چرا که این امر باعث خراب تر شدن هارد تان خواهد داشت ، عموما دستکاری ها باعث از بین رفتن اطلاعات یا مشکل تر کردن کار بازیابی اطلاعات یا تعمیر هارد شده است .

مشکل هنگ کردن هارد در برند های دیگر مانند نیز مشهود است .

1- هنگ کردن هارد ADATA

2- هنگ کردن هارد Seagate اکسترنال و اینترنال

3- هنگ کردن هارد bufallo , silicon power , toshiba 

اگر  با این مشکل هنگ کردن هارد یا شناسایی نشدن هاردتان روبه رو هستید نگران نباشید ما اطلاعات یا هارد دیسک شما را تعمیر خواهیم کرد.

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک با هر برند ، مشکل و ظرفیتی | کانون هارد ایران 

 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

توسعه و پشتیبانی توسط : پاریس وب