logo

ویدیوهای آموزشی آکادمی هارد ایران

در ذیل ویدیوهای سود مندی در رابطه با هارد مشاهده خواهید کرد:

قسمت های مختلف هارد دیسک و نحوه ذخیره سازی اطلاعات

تعمیر هارد اکسترنال اینترنال

تعمیر هارد دیسک اینترنال اکسترنال

تخصصی ترین مرکز تعمیر هارد دیسک سیگیت وسترن توشیبا هیتاچی

 

تعمیر هارد | اینترنال اکسترنال Seagate , Western Digital , Samsung , Hitachi , Toshiba , IBM ,

 

انواع مشکلات هارد دیسک که این مرکز توانایی رفع و تعمیر آن را دارد:

 

> عدم شناسایی قطعه توسط مادربرد Non Identify
> انواع خرابی های برد هارددیسک و عدم روشن شدن هارد دیسک به دلیل خرابی برد ( این شرکت دارای آرشیو انواع برد های هارد دیسک می باشد)
> کند شدن هارددیسک و نصب نشدن سیستم عامل بروی هارد
> S.M.A.R.T (SMART) و خطای F1 در هنگام بالا آمدن هارد دیسک
> ویروس کشی
> ظرفیت صفر هارددیسک و یا عدم نمایش صحیح ظرفیت هارد دیسک
> صدای ناهنجار هارددیسک و هرگونه تق تق و …
> کم شدن ظرفیت هارددیسک
> انواع مدیا (سیلندر) هارددیسک
> اصلاح انواع فرم ویر Firmware HDD ، اصلاح ماژول ها و سیستم فایل های هارد دیسک
> بدسکتور گیری بدون از بین رفتن اطلاعات و از بین بردن بدسکتور
> عدم نصب ویندوز و سیستم عامل بروی هارد و عدم پارتیشن بندی هارد
> رام و اصلاح آن ROM PCB or HDD
> برداشتن پسورد هارددیسک Remove HDD Password – HDD lock ، قوی ترین مرکز حذف پسورد هارد دیسک در ایران

————————————————————————————————————

انواع برندها:

 

> تعمیر هارد دیسک Seagate : بالاترین رتبه بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک سیگیت در ایران ، ابتکار دو متد بازیابی هارد های بالای ۲ترابایت سیگیت توسط این مرکز

> تعمیر هارد دیسک WD : هارد اکسترنال وسترن به صورت کاملا حرفه ای و ابتکار سریعترین راهکار تعمیر و یا بازیابی اطلاعات اینگونه هارد دیسک ها

> تعمیر هارد دیسک Maxtor:  هارد دیسک های مکستور که تقریبا این داستان برای همیشه حل شده و هیچ مشکلی برای ریکاوری و تعمیر این برند وجود ندارد.

> تعمیر هارد دیسک Toshiba: این هارد دیسک ها مشکلاتی از جمله شناسایی نشدن و خرابی هد دارند که در این مرکز قابل رفع است.

>تعمیر هارد دیسک Hitachi: ایرادات این هارد ها بسیار متعدد است اما می توان براحتی تعمیر و بازیابی اطلاعات کرد.

>تعمیر هارد دیسک SAS , server : بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک های SAS برای اولین بار در کانون هارد ایران  انجام می شود

————————————————————————————————————

تعمیر هارد دیسک با بروزترین دستگاه ها و ابزار آلات روز دنیا

 

ما تمام ابزار آلات و دستگاه های پیشرفته را فراهم کرده ایم تا بتوانیم راندمان بالایی در تعمیر و ریکاوری هارد دیسک ها داشته باشیم. لازمه یک کار خوب ، ابزار خوب است . از تجهیزات ما می توان به دستگاه قدرتمند PC3000 Express روسی ، DeepSpar آمریکایی و MRT PRO اشاره کرد. اما نکته این جاست که ابزار فقط حکم یک ابزار را دارد و لازمه کار با ابزار حرفه ای ، تخصص حرفه ای است. صرفا داشتن دستگاه های بروز نمی تواند کمکی به تعمیر یا ریکاوری هارد دیسک ها کند چرا که تخصص فاکتور فوق العاده اساسی است.

————————————————————————————————————

توضیحات مختصری در مورد تعمیر انواع هارد با مدل و برند های مختلف( به زبان ساده)

تعمیر هارد سیگیت :

تعمیر هارد سیگیت بسیار دشوار و پیچیده تر از برند های دیگر است . هارد دیسک های سیگیت ساختار های کاملا متفاوتی نسبت به هارد دیسک های برند های دیگر دارند مثلا می توان گفت تعمیر هارد توشیبا تقریبا مشابه به تعمیر هارد هیتاچی است اما ساختار هارد دیسک سیگیت یونیک و منحصر است. هارد دیسک های سیگیت به چند مشکل اساسی بر می خوردند که از شایع ترین آن تعمیر دیتکت نشدن هارد سیگیت است که در این حالت هارد دیسک دچار عدم شناسایی می شود.

هر زمان صحبت از شناسایی نشدن هارد می شود افراد غیر متخصص  اول از برد هارد اشکال می گیرند در صورتی که اصلا اینطور نیست اگر موتور هارد دیسک شروع به چرخش کند می توان گفت به احتمال ۹۰ درصد برد سالم است. وقتی هارد سیگیت شما بدون هیچ  سر و صدایی شروع به کار کردن کند اما دیتکت و شناسایی نمی شود این نشان گر خرابی فریم ور , هد , سیستم عامل هارد دیسک و … است. دقت کنید فریم ور هارد سیگیت فوق العاده پیچیده است.

 تعمیر فریم ور هارد سیگیت یکی از مشکل ترین کارها در تکنولوژی بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد محسوب می شود. از طرفی فریم  ور هارد دیسک های سیگیت یونیک می باشد به این معنا که هر هارد سیگیت دارای
فریم ور منحصر است و در اغلب موارد نمیتوان از فریم ور هارد مشابه استفاده کرد و تنها راه حل تعمیر فریم ور سیگیت است.

هارد های سیگیت نیز دچار بدسکتور می شوند . تعمیر بدسکتور سیگیت نیز پیچیده تر از هارد دیسک های دیگر است و حتی با کوچکترین اشتباه هارد دیسک دچار عدم شناسایی می شود یا اینکه دچار مشکلات خاص دیگری می شود . ما روش خاصی برای تعمیر بدسکتور هارد سیگیت داریم که می توانیم بگوییم برای اولین بار و جز بهترین متد های تعمیر بدسکتور سیگیت است. عموما بدسکتور باعث کندی یا عدم دسترسی به اطلاعات می شود ما برای بازیابی اطلاعات نیاز به خواندن سکتورهای خراب داریم که با تنظیمات و روش های خاصی در کانون هارد ایران انجام می شود. در صورتی که شما اطلاعات هارد دیسک را نیاز نداشته باشید ما تعمیر هارد بدسکتوری شما را شروع می کنیم . ادامه دارد…

————————————————————————————————————

تعمیر هارد وسترن :

تعمیر هارد وسترن, تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال, تعمیر هارد اکسترنال WD تعمیر هارد

تعمیر هارد وسترن نیز تفاوت های عمده ای با برندهای دیگر دارد اما از نظر پیچیدگی کار می توان گفت که هارد های وسترن رتبه دوم را دارند. تعمیر هارد اینترنال و اکسترنال وسترن متفاوت است. به این صورت که هارد دیسک های وسترن از تکنولوژی Encryption استفاده می کنند به این صورت که اطلاعات را بصورت کدینگ ذخیره می کنند که این خود باعث سخت تر شدن و پیچیده شدن تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد وسترن شده است. هارد های وسترن نیز همانند برند های دیگر دچار عدم شناسایی و دیتکت نشدن هارد وسترن می شوند که این خرابی ناشی از ضعف هد هارد و خرابی فریم ور است . تعمیر هارد وسترن بدلیل تعدد ماژول ها نیاز به تخصص ویژه ای دارد و دیده می شود اشخاصی که تخصص کمی در تعمیر هارد وسترن دارند نه تنها باعث تعمیر هارد نمی شوند بلکه باعث خرابی های بیشتر هارد دیسک هم می شوند که گاها خرابی ها به حدی است که دیگر نفرات متخصص هم نمیتوانند هارد دیسک را تعمیر کنند. حالا در نظر بگیرید اگر اطلاعات هارد برای شما مهم باشد شخص غیر متخصص چقدر میتواند به اطلاعات و هارد شما صدمه بزند. که توصیه می کنم در انتخاب مرکز بازیابی اطلاعات نهایت دقت را داشته باشید.

مشکل مشهود در هارد های وسترن :

کندی سرعت هارد اکسترنال وسترن است که امروزه بسیار زیاد شده است و مدل های جدید وسترن به این مشکل بر میخورند . اما خدا رو شکر ما سریعا راه حل خوبی برای تعمیر کندی هارد وسترن پیدا کردیم که هم اکنون این مشکل در کانون هارد ایران قابل رفع است. معمولا کمی بعدتر از کند شدن هارد اکسترنال وسترن شما دچار عدم شناسایی می شود و اگر حتی تاکنون اطلاعاتتان قابل مشاهده بود و نمیتوانستید کپی کنید الان دیگر هارد شما شناسایی نمی شود که توصیه می کنیم در صورت مشاهده کند شدن سرعت هارد وسترن سریعا به مرکز ریکاوری هارد و تعمیر هارد مراجعه کنید و نگذارید که هارد دیسک تان بیش از این دچار مشکل شود. توجه داشته باشید هر چقدر هارد دیسک خراب شما به سیستم متصل باشد خرابی آن لحظه به لحظه بیشتر می شود و دچار ایجاد نگرانی های جدی در شما می شود. اما لازم است ما به نوبه خود اطلاع رسانی کنیم تا شاهد هیچ گونه نگرانی شما عزیزان نباشیم. تعمیر عدم شناسایی هارد اکسترنال wd هم در مرکز کانون هارد ایران انجام میشود که گاها ما این مشکلات را در کمتر از دو ساعت حل می کنیم مگر اینکه مشکلات و خرابی های دیگری در هارد وسترن شما وجود داشته باشد که البته آن هم قابل حل است.

ادامه دارد…

————————————————————————————————————

تعمیر هارد توشیبا

تعمیر هارد ,تعمیر هارد توشیبا , ریکاوری هارد توشیبا , تعمیرات هارد توشیبا , مرکز تعمیرات هارد repair-toshiba-hard-drive-recoverycenter.ir_

هارد های توشیبا بیشتر در نوع ۲٫۵ اینچی و لپ تاپی دیده می شود که عموما دچار خرابی فریم ور , بدسکتور , خرابی هد می شوند که در این مقاله به شرح هر یک از خرابی های ذکر شده می پردازیم.خرابی فریم ور هارد توشیبا باعث دیتکت نشدن هارد توشیبا می شود . تعمیر شناسایی نشدن هارد توشیبا به راحتی در این مرکز انجام می شود چرا که ما کاملا به ساختار هارد دیسک های توشیبا واقفیم و می توانیم تعمیر هارد توشیبا را به راحتی انجام دهیم. همچنین برای تعمیر بدسکتور گیری هارد توشیبا چند راه حل فوق العاده داریم که حتی می توانیم هارد های توشیبا که بدسکتور شدید دارند را مانند هارد کارخانه تعمیر کنیم و شما بتوانید از هارد دیسک خود بیشتر استفاده کنید که این خود باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

یکی دیگر از خرابی های هارد توشیبا ضعف و خرابی در هد هارد دیسک است که برای تعمیر هد هارد توشیبا می توانیم در بدترین حالت هد خراب را غیرفعال کنیم و هارد توشیبا را تعمیر کنیم. در صورتی که اطلاعات هارد توشیبا برایتان مهم باشد باید راهکار دیگر برای مشکل خرابی هد در نظر گرفت اما اگر خرابی هد خیلی شدیدتر باشد باید از روش جراحی هارد دیسک استفاده کرد . ادامه دارد…

————————————————————————————————————

تعمیر هارد هیتاچی

تعمیر هارد hitachi-hard-drive-repair

هارد دیسک های هیتاچی که در ایران بیشتر در نوع لپ تاپی استفاده میشود دچار مشکلاتی می شوند. البته در نوع اینترنال ۳٫۵ هم استفاده میشود اما بسیار کم است. این هارد دیسک ها از نظر فریم ور و سیستم عامل نقص های خیلی کمی دارند و کمتر خرابی فریم ور در آن مشاهده می شود. ناگفته نماند هارد دیسک های هیتاچی از نظر پسورد گذاری سخت افزاری نسبت به برندهای دیگر قوی تر هستند همچنین اگر رمز هارد دیسک هیتاچی فراموش شود نمیتوان براحتی رمز را برداشت و نیاز به تخصص ویژه ای دارد .

البته کانون هارد ایران می تواند پسورد همه مدل های هیتاچی را براحتی بردارد. از شایع ترین ایراد های هارد های هیتاچی خرابی در هد , برد هارد و بدسکتوری شدن هارد است . تعمیر بدسکتور هارد و نیز تعمیر برد هارد کاری ساده تر از بازیابی اطلاعات در مواجهه با خرابی هد است. در خرابی هد اغلب نیاز به تعویض هد در کلین روم و به اصطلاح جراحی است که یادمان باشد که این کار صرفا برای ریکاوری اطلاعات بکار می رود نه برای تعمیر هارد هیتاچی و هر هارد دیگری.

ادامه دارد…

————————————————————————————————————

تعمیر سوختگی برد هارد

تعمیر هارد سوخته, تعمیر برد بورد هارد , فروش برد هارد , تعمیرات برد هارد دیسک , مرکز تعمیرات هارد دیسک , اکسترنال

نوسانات برق , مشکلات پاوری و اشتباهات فردی باعث خرابی برد و سوختگی برد هارد می شود. یکی از اشتباهات رایج فردی ، زدن برعکس سوکت برق پاور است در صورتی که (پاور) سیستم شما روشن باشد به سرعت برد هارد دیسک را دچار سوختگی و خرابی می کند. نکته مهم این است که برد هارد دیسک یونیک است بدین معنا که در خیلی از مواقع اگر برد اصلی هارد نباشد نمیتوان حتی یک بایت اطلاعات ریکاوری کرد. از شما می خواهم حتی اگر برد هارد تان شکسته است آن را دور نیاندازید و همراه خود داشته باشید تا بتوان اطلاعات را ریکاوری کرد یا تعمیر هارد را انجام داد.

نکته دوم این است که برد هارد دیسک را نمیتوان به راحتی تعویض کرد و نیاز به سازگار کردن برد جدید با هارد دیسک خراب است. در صورتی که برد هارد سازگار نشود هارد دیسک شما یا روشن نمیشود یا اینکه اگز هم روشن شود صدای تق تق و … میکند و در نهایت شناسایی نمی شود. ما با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از انواع برد های هارد دیسک می توانیم برد هارد دیسک شما را تعویض سپس سازگار کنیم و اطلاعات شما را ریکاوری کنیم یا در صورت نیاز هارد دیسک شما را هم تعمیر کنیم. ادامه دارد…

تعمیر هارد با هر مشکل ، برند و ظرفیتی | کانون هارد ایران 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

توسعه و پشتیبانی توسط : پاریس وب