logo

ویدیوهای آموزشی آکادمی هارد ایران

در ذیل ویدیوهای سود مندی در رابطه با هارد مشاهده خواهید کرد:

قسمت های مختلف هارد دیسک و نحوه ذخیره سازی اطلاعات

تعمیر هارد سامسونگ

تعمیر هارد سامسونگ | بازیابی اطلاعات

آشنایی با هارد سامسونگ

 

شرکت سامسونگ در حدود 2 سال پیش ، در تولید هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال فعال بود ، اما توسط شرکت سیگیت خریداری شد ، کیفیت و ماندگاری این برند زبان زد است. با این حال هارد سامسونگ نیز مانند برند های مطرح دیگر دارای خرابی ها و مشکلات خاص هستند. که در این مقاله می پردازیم به شرح مشکلات و خرابی های هارد سامسونگ ، نحوه تعمیر و راهکارهای بازیابی اطلاعات در کانون هارد ایران.

انواع هارد سامسونگ

 

هارد دیسک های سامسونگ در انواع هارد اکسترنال 2.5 یا جیبی و 3.5 در نوع اینترنال می باشد که از ظرفیت های 80 گیگابایت تا 2.5 ترابایت  است.

مشکلات هارد سامسونگ

 

1- سوختن برد هارد سامسونگ اینترنال

 

نوسانات برق ، اشتباهات کاربر در هنگام متصل کردن و وصل کردن هارد اینترنال در زمانی که سیستم روشن است باعث سوختن و خرابی برد هارد می شود. همچنین برعکس زدن برق به هارد یکی از مهمترین عامل سوختن برد هارد است. خرابی و سوختن برد در هاردهای اینترنال سامسونگ و همچنین در هارد اکسترنال سامسونگ دیده می شود. سوختن و خرابی در برد هارد سامسونگ اینترنال در بعضی مواقع باعث خرابی و آسیب دیدن هد هارد دیسک می شود که اکثرا بخاطر مشکلات پاوری برق سیستم است. اما در نوع اکسترنال نوسانات و اختلالات درگاه USB نیز باعث بروز این مشکل می شود که در نهایت برد تبدیل به USB یا برد اصلی هارد سامسونگ دچار مشکل می شود.

در این حالت ما برای تعمیر هارد سامسونگ یا ریکاوری اطلاعات هارد سامسونگ اقدام به تعمیر برد هارد دیسک می کنیم در صورتی که برد هارد قابل تعمیر نباشد آن را تعویض می کنیم و بعد برد مشابه را با مدیا هارد سازگار می کنیم تا بتوانیم اطلاعات را بازیابی کنیم.

توصیه من به شما این است که اگر برد هاردتان در اثر نوسان برق یا خطاهای کاربری دچار مشکل شد از دستکاری برد، تعویض برد جدا خودداری کنید ، همچنین به این نکته توجه کنید که هر برد متعلق به یک هارد است و در بعضی موقع اگر برد ها مثلا گم شود در بیشتر هارد دیسک ها دیگر امکان بازیابی حتی 1 مگ اطلاعات وجود نخواهد داشت و همچنین پروسه تعمیر هارد سامسونگ نیز با شکست روبه رو خواهد شد ، از این رو نگران نباشید ما براحتی می توانیم هارد سامسونگ شما را تعمیر کنیم یا اگر اطلاعتتان مهم است آن را ریکاوری و تقدیمتان کنیم.

2- شناسایی نشدن هارد سامسونگ

 

شناسایی نشدن هارد سامسونگ در انواع هارد اکسترنال و اینترنال سامسونگ رخ میدهد که دلیل بوجود آمدن این مشکل میتواند از ضعف هد یا خرابی فریم ور باشد. که در نهایت هارد سامسونگ اینترنال شما در بایوس شناسایی نمی شود که در نتیجه آن شما دسترسی به اطلاعات ندارین و حتی هنگام نصب ویندوز درایو ها نمایش داده نخواهند شد. در هارد های اکسترنال به این صورت است که در Device manager شناسایی نمی شود یا اینکه در Device Manager شناسایی می شود اما اطلاعات مربوط به پارتیشن درایو در Disk management نشان داده نمی شود که در این حالت می توانیم بگویم هارد سامسونگ شما بصورت کامل و درست شناسایی نمی شود ، ما با اصلاح فریم ور ، تعویض هد و اصلاح هر خرابی دیگری به راحتی اقدام به تعمیر هارد سامسونگ یا تعمیر آن می کنیم
پس باز هم نگران نباشید.

3- بدسکتوری شدن هارد سامسونگ

 

وجود بدسکتور در هارد باعث کندی سرعت هارد و همچنین عدم دسترسی به اطلاعات یک یا چند درایو می شود بدین صورت که هارد دیسک شما شناسایی می شود اما در هنگام کار کردن با صفحه آبی روبه رو می شوید یا هارد شما خیلی کند کار میکند . در بعضی مواقع نمیتوانید اطلاعاتتان را کپی کنید یا سرعت کپی کردن اطلاعات خیلی پایین می آید و در نهایت شما مجبور به کنسل کردن کپی اطلاعات می کنید. ما با روش های خاص اقدام به بدسکتور گیری و رفع بدسکتور هارد سامسونگ می کنیم. اگر هارد شما بدسکتور شدید داشته باشد و ارزش تعمیر نداشته باشد در صورت درخواست شما اقدام به ریکاوری اطلاعات میکنیم.

4- خرابی هد موتور سلندر هارد سامسونگ

 

گاها در اثر ضربه خوردن یا تکان خوردن هارد ، هد موتور یا سیلندر هارد دیسک به مشکل می خورد که در نتیجه آن شنیدن صدای غیر عادی یا روشن نشدن هارد است . در مشکلات فیزیکالی ما از تعمیر هارد سامسونگ صرف نظر می کنیم و فقط اقدام به ریکاوری اطلاعات به درخواست شما می کنیم. ما راهکارهای فوق العاده ای برای بازیابی اطلاعات هارد های سامسونگ داریم که حاصل چندین سال تحقیق ما بوده است که خداوند را بخاطر این همه موفقیت بسیار سپاسگذاریم.

5-  بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

 

اگر اطلاعات هارد سامسونگ تان مهم است ، ما اقدام به ریکاوری اطلاعات آن می کنیم . ما به لطف خداوند منان و تحقیقات چند ساله  ، هم اکنون در تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ هیچ مشکلی نداریم و می توانیم پیچیده ترین مشکلات مربوط به لاجیکال یا فیزیکال هارد سامسونگ را حل کنیم و در نهایت اطلاعات آن را بازیابی و ریکاوری کنیم.

6- صدای تق تق هارد سامسونگ ، صدای غیر عادی

 

صدای تق تق ، ویز ویز و هر نوع صدای غیر عادی دلیل بر خرابی های فیزیکلی موجود در هد ، موتور ، سیلندر و مدیا هارد است ، اگر هم اکنون هارد دیسک شما صدای غیر عادی دارد به سرعت از سیستم خود جدا کنید و از تلاش بی مورد جدا خودداری کنید ، ما مشکلات فیزیکالی را بهره مندی از کلین روم و ابزار آلات استاندارد جراحی هارد دیسک حل می کنیم و در نهایت اطلاعات را ریکاوری می کنیم.

7-  جراحی هارد سامسونگ

 

هاردهای سامسونگ دچار یک مشکل خاص فیزیکالی می شوند که توضیح آن بسیار تخصصی و سخت است ، اما در این حد بدانید که هارد شما روشن نمی شود که خیلی ها تشخیص می دهند که برد هارد خراب است اما اینطور نیست ، ما با جراحی هارد سامسونگ این مشکل را برطرف می کنیم.

8- خرابی فریم ور هارد سامسونگ

 

فریم ور هارد های سامسونگ به ندرت خراب می شوند ، اما اگر هم خراب شوند تعمیر یا اصلاح کردن فریم ور این هارد ها بسیار پیچیده است که خیلی از مراکز تعمیر هارد نمیتوانند آن را حل کنند. اما بدلیل اینکه ما بصورت تخصصی فقط روی انواع هارد دیسک ها کار میکنیم و همچنین دوره تعمیر این نوع هارد ها را در مرکز تحقیقاتی MRT LAB چین گذرانده ایم آن را حل می کنیم اما این امر مستلزم زمان است شاید تعمیر یا ریکاوری هارد سامسونگ شما حداقل سه روز طول بکشد.

9-  توضیحات در مورد تعمیر هارد سامسونگ

 

هارد های سامسونگ بسیار خوش تعمیر هستند ، چه از لحاظ بدسکتور گیری و چه جراحی هارد برای ریکاوری اطلاعات .

خدمات ما :

تعمیر هارد سامسونگ در شناسایی نشدن 

تعمیر هارد سامسونگ در خرابی های برد و لاجیکال هارد دیسک

تعمیر هارد سامسونگ در صدای ناهنجار مانند تق تق کردن هارد

تعمیر هارد سامسونگ اکسترنال و اینترنال در خرابی های فریم وری هارد

تعمیر هارد سامسونگ در عدم نمایش اطلاعات پارتیشن ها و درایو ها

تعمیر هارد سامسونگ در بدسکتوری شدن هارد

بهتر است بدانیم : ما اول اقدام به تعمیر هارد با حفظ اطلاعات می کنیم در صورتی که خرابی ها و  مشکلات بوجود آمده بیشتر باشد از تعمیر هارد صرف نظر می کنیم و اقدامات مربوط به بازیابی اطلاعات را انجام خواهیم داد.

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد سامسونگ با هر مدل ، مشکل و ظرفیتی در کانون هارد ایران | نگران اطلاعات خود نباشید

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

توسعه و پشتیبانی توسط : پاریس وب