logo

ویدیوهای آموزشی آکادمی هارد ایران

در ذیل ویدیوهای سود مندی در رابطه با هارد مشاهده خواهید کرد:

قسمت های مختلف هارد دیسک و نحوه ذخیره سازی اطلاعات

خطای فرمت

خطای فرمت Unit To format Disc

خطای فرمت Unit To format The Disc

یکی از پیامهای مشکل ساز و خطرناک در ویندوز که باعث می شود اطلاعات درون هارد یا فلش و یا رم غیر قابل دسترس شود خطای فرمت یا Unit To Format Disc است.

در صورتی که این پیام نمایش داده شود امکان انتخاب دو حالت وجود دارد.

Format

اگر این گزینه انتخاب شود تمام اطلاعات حافظه پاک می شود و امکان بازیابی اطلاعات نیز کاهش پیدا می کند و اطلاعات به کلی از بین می رود.

Cancel

اگر این گزینه انتخاب شود امکان دسترسی دوباره به اطلاعات وجود دارد و بدون دست کاری و آسیب می توان آن را به مراکز معتبر بازیابی سپرد تا اطلاعات را بازیابی کرده و در اختیارتان قرار دهند. آکادمی هارد ایران با تخصص و تجربه کافی در بازیابی اطلاعات در کنارتان خواهد بود.

دلیل بوجود آمدن این مشکل

این مشکل ناشی از دلایل مختلفی است که چند نمونه را در این مقاله بررسی می کنیم.

  • متصل کردن هارد اکسترنال به تلویزیون: گاهی پس از اتصال هارد اکسترنال یا فلش به تلویزیون این خطا رخ می دهد. که دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد و صرفا برای پیشگیری از این مشکل در این مقاله نام برده شده است.
  • یکی دیگر از دلایلی که باعث بوجود آمدن این مشکل می شود اتصال هارد یا فلش به سیستم عامل mac می باشد, که در بعضی مواقع بوجود می آید.
  • دلیل بعدی بروز این مشکل خرابی Partition Table است. آدرس دهی فایل ها , فولدرها و پارتیشن ها در این قسمت قرار گرفته و زمانی که در این قسمت مشکلی بوجود آید با این پیغام خطا مواجه می شوید.

مجموعه آکادمی هارد ایران با در اختیار داشتن با کیفیت ترین تجهیزات, هارد شما را بررسی کرده و بازیابی می کند و حتی در صورت نیاز کار جراحی هارد را انجام می دهد و اطلاعات مهم شما را بازیابی می کند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

توسعه و پشتیبانی توسط : پاریس وب